“Arslan”lar artık işin içinde

BLACKLION, 2015’in ilk ayında pazarlama dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Mert KİRİŞÇİOĞLU tarafından kuruldu.

Günümüzde algılar, hızla doğru pazarlama stratejileri ve markalaşma lehine değişiyor.  Bu nedenle firmalar, artık çağın gerisinde kalmamak ve markalarını zorlu rekabet şartlarında korumak ve daha da geliştirebilmek için danışman şirketlerden yardım alması gerektiğinin farkında. Yeni kurulan BLACKLION’ın amacı bilişim piyasalarında ki doğru pazarlama açığını kapatmak ve sektördeki bu fonların daha çok kazanca ve sonuca ulaşmasını sağlamak. Ekip; minimum giderle, maksimum sonuç almak ve markalar için katma değeri yüksek yaratıcı konseptler üretmeyi amaçlamakta. Bilişim piyasasında ki sorunları yakından takip eden ve bu nedenle firmalar için rakiplerinin çok ilerisinde çözümler üreten BLACKLION İletişim Sanatları, yakın zamanda sektörde kendi alanında lider olmayı hedefliyor.

Bilişim piyasası için “tam hizmet”  veren farklılık yüklü profesyonel bir ajans

Marka sahiplerine olduğu kadar küçük ve orta ölçekli firmalar için de BLACKLION İletişim Sanatları, beş adımda farklı pazarlama çözümleri sunuyor.  BLACKLION’ un 12 yıllık saha tecrübesine sahip kurucusu ve profesyonel ekibi tarafından firmalara birinci adımda; pazarlama iletişimi ve yönetim danışmanlığı için; entegre pazarlama iletişim danışmanlığından, stratejik pazarlama planlamasına, kampanya yönetiminden, doğrudan pazarlamaya, akıllı MDF kullanımından, etkin bütçe planlamasına kadar bir çok alanda hizmet veriliyor.

Bunların yanı sıra BLACKLION, ikinci adımda; yaratıcı konsept geliştirme ve reklamcılık, üçüncü adımda; digital ve sosyal medya ilişkileri, dördüncü adımda; kurumsal etkinlik organizasyonları / sponsorluklar ve son olarak beşinci adımda; endüstriyel tasarım konusunda firmalarına pazarlama çözümleri sunuyor.

Çözüm ortaklığı için Blacklion’un profesyonel pazarlama ekibi Kavacık Smart Plaza’da tanışmak ve daha işini daha da çok büyümek isteyen firmaları ağırlıyor.

Leave a Reply