Aruba’dan iki önemli yenilik

Yeni Aruba Algılayıcıları, İşaretleyici (Beacon) Analitiği ve Uygulama İş Ortakları,  IoT (Nesnelerin İnterneti) Girişimlerini ve Pazarlama Departmanlı İş Ortaklarını Hızla Desteklemesi İçin BT Organizasyonlarını Güçlendiriyorlar   

Aruba, birden fazla üreticinin ürünlerinden oluşan Wi-Fi ağları ve işaretleyici (beacon) analitiği için tasarlanmış olan endüstrinin ilk bulut temelli işaretleyici (beacon) yönetimi çözümü ile birlikte Aruba Mobil Bağlantı (Aruba Mobile Engagement) çözümünün yeni dalgasını duyurdu. Aruba ayrıca,  organizasyonların çalışanları ve müşterileri ile daha iyi bağ kurmalarına izin veren, dolayısıyla verimliliği artıran lokasyon temelli mobil uygulamalardaki yenilenmeyi hızlandırmak için Meridian Mobil Uygulama Platformu (Meridian Mobile App Platform) için uygulama iş ortağı programını genişletti.

Aruba İşaretleyiciler (Aruba Beacons) ve Meridian Mobil Uygulama platformu tarafından desteklenen Aruba Mobil Bağlantı çözümü 2014’(ün) Kasım ayında çıktığından beri, Levi’s Stadium ve Orlando Uluslararası Havaalanı gibi farklı organizasyonlarda müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyor. Müşterinin mekan içindeki lokasyonuna ve kişisel tercihlerine göre onların mobil cihazları yoluyla onlarla doğrudan bağlantıya geçen Aruba Mobil Bağlantı (Aruba Mobile Engagement) çözümü müşteri deneyimini geliştirmek ve işletmelerin gelir fırsatlarını artırmak için tasarlandı.

BT yönetiminin karmaşıklığı ve zorlukları artarken, Aruba Mobil Bağlantı((Aruba Mobile Engagement))  çözümünün popülerliği ve yaygınlığı da büyük ölçüde artıyor. Yeni Aruba Algılayıcısı (Aruba Sensor), bütün işaretleyicilerin (beacon)  tek bir yerden yönetilmesini kolaylaştırarak, bu BT harcamalarını oldukça azaltmak için tasarlanmış. Aruba, tek bir bakım penceresi boyunca 1,000 işaretleyicilik (beacon)  bir dağıtımda yaklaşık 48 saatlik bir zaman tasarrufu sağlanacağını tahmin ediyor.

 

 

Leave a Reply