Casper, Intel ve Turkcell işbirliğiyle yeni kampanya

 

Casper, Intel ve Turkcell’le birlikte mobilite keyfini zirveye taşıyacak. Üç devin başlattığı zengin içeriklerle dolu yeni kampanya ile bilgisayar ve tablet kullanmak daha eğlenceli hale gelecek. Intel işlemcili Casper Nirvana bilgisayar, 2si1 veya Casper VIA tablet alanlar, Turkcell Müzik, Turkcell Akademi, Akıllı Depo, AppMarket servislerinden ücretsiz yararlanacak.

Casper, masaüstü, dizüstü, 2si1 ve tablet bilgisayar kullanıcılarını sınırsız bilgi, eğlence ve mobilite keyfi ile buluşturuyor. Intel, Turkcell ve Casper’ın gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Intel işlemcili Casper bilgisayar, 2si1 veya tablet alanlar, 200 TL değerinde zengin içerik servislerine ücretsiz terfi edecek.

Üç devin başlattığı kampanya ile sınırsız müzik, akıllı depolama alanı, binlerce uygulama ve dil eğitimi tek bir pakette sunulacak. Ürünlerle birlikte verilecek hediye kartı ile Casper kullanıcıları Turkcell Müzik’ten 6 ay boyunca milyonlarca yerli-yabancı şarkıyı ücretsiz dinleyecek, ‘Akıllı Depo’ ile yer sıkıntısı olmadan belgelerini saklayabilecek, Turkcell AppMarket’ten 100 TL değerinde hediye çeki ile 10 binin üzerinde oyun ve uygulamayı indirebilecek. Ayrıca, 1 yıl boyunca Hollywood starlarının videoları ile hazırlanan “Turkcell Akademi Hollywood İngilizcesi” eğitiminden ücretsiz olarak faydalanabilecek.

GÜNÜN HER ANI SINIRSIZ EĞLENCE

Kampanya kapsamında Intel işlemciye sahip ve en yeni teknolojiyle donatılan Casper VIA tablet ya da Nirvana dizüstü veya masaüstü bilgisayarı tercih edenler reklamsız ve saat sınırı olmadan günün her anında milyonlarca şarkıyı ve her zevke uygun Fizy Listelerini ister bilgisayarlarından, ister tablet veya cep telefonlarından 6 ay dinleyebilecek. Üstelik Turkcell Müzik uygulamasından mobil internet üzerinden yapılan dinlemelerde ek bir internet ücreti de ödemeyecek. AppMarket uygulaması ile Casper kullanıcılarının hayatı kolaylaşacak, 6 ay boyunca işte, evde, okulda ya da tatilde 100TL değerinde ücretli oyun ya da uygulamayı cihazlarına hiçbir ücret ödemeden yükleyebilecek.

DÜNYA STARLARINDAN İNGİLİZCE EĞİTİMİ

İşbirliği kapsamında Casper kullanıcıları 50 GB Turkcell Akıllı Depo ek hafıza hizmetine de kavuşacak. Tüm dosyaların şifrelenerek saklandığı hizmet sayesinde mobilite tutkunları hiçbir fotoğraf ya da videosunu silmek zorunda kalmayacak. Kullanıcılar sahip oldukları cihazların yanı sıra video ya da fotoğraflarına Akıllı Depo uygulaması sayesinde istedikleri cihaz üzerinden ulaşabilecek. Bu sayede mobil cihazlar üzerinden ayrıca bilgisayara fotoğraf aktarma derdi de sona erecek. Zengin içerik ve sınırsız eğlencenin yer aldığı kampanyada Casper kullanıcıları 1 yıl boyunca Brad Pitt’ten Madonna’ya kadar pek çok dünya starının film ya da klipleriyle İngilizcesini eğlenerek geliştirecek.

 

Leave a Reply