“Doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı oluyoruz”

AHMET SAVAŞ GÖKTÜRK, LOGİN ERP ÇÖZÜMLERİ DANIŞMANI

 

Login ERP, kaynaklarını iyi yönetmeyi hedefleyen her sektör ve ölçekteki işletmeye uygun bir yazı­lımdır. Kalıplaşmış yazılım anlayışının aksine her zaman müşteri odaklı ve esnek çözümler ile işletmelerin özel yapısı ve ihtiyaçları Login ERP ile karşılanabilir.

Login ERP, açık kaynak kodlu mimarisi, üstün entegras­yon kabiliyeti, kullanıcı dostu özelleştirilebilir menüleri ve geniş yetkilendirme seçenekleri ile işletmelerin ihtiyacı olan tüm fonksiyonları bünyesinde barındırır. Veri bütünlüğü, çoklu para ve birim, güvenlik, OLE nesneleri ve çift defter uygulamaları ile Login ERP işletmelere değer katan bir yazılımdır. Pazarlara genel olarak baktığımız zaman fir­maların rekabetten sıyrılabilmeleri için sundukları hizme­tin kalitesini ve verimliliğini arttırmaları gerekmektedir. Bunun en önemli aracı da ERP’dir. Ayrıca tedarikçi-üretici­ müşteri üçgeninde ki iletişimin artması da tüm pazarların ihtiyacı olduğunu belirtebilirim.

unnamed

ERP SEÇEN FİRMALAR ARTIK ÇOK DAHA BİLİNÇLİ

Login İş Çözümleri, kaynakların bütünleşik bir yapıda yönetilmesine ve bir işletmedeki tüm işlemlerin rapor­lanabilir veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çö­zümler sağlayarak firmalara doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı olmaktadır.

Finans ve Tedarik Zinciri süreçlerinde özellikle onay me­kanizmalarından, tam entegre ve kullanıcı dostu süreç yönetimini bizi farklı kılan özellik olarak belirletebilirim. Ay-rıca çok kapsamlı stok yönetimi de mümkündür. ERP’nin en önemli kalemi olan Stokların doğru ve sonsuz varyas­yonda yönetilmesine olanak sağlamaktayız. Üretimde ise Login ERP’in üretim modülü yapısı, karmaşık modül yapısına sahip ve siparişe dayalı üretim yapan firmalar için hayati avantajlar sağlamaktadır. Örneğin 4-5 ya da daha fazla değişkene sahip ve bu değişkenlerinde içerisinde onlarca hatta yüzlerce alt değişkenleri konfigüre edip, ürün reçetesini bir mamul kodu altında hazırlanması mümkün olduğundan, çıkabilecek karmaşıklıkları mini­muma indirmeniz sağlanıyor. Tek cümleyle anlatılabilen bu alt yapı, ham maddenin fabrikaya girişinden, ürünün müşteriye teslimatına kadar her aşamada katkı sağlayan bir üretim yapısıdır.

Leave a Reply