With its emphasis on user empowerment, sushiswap community involvement encourages active participation and contribution from users, fostering a more collaborative and inclusive environment for the platform's overall development and growth.

Enocta’dan SPK Lisanslama Sınavı için yeni çözümler

Enocta’nın Sermaye Piyasası Kurumu (SPK) lisanslama sınavına girmeye hazırlananların hizmetine sunduğu SPK Lisanslama Sınavı eğitimleri zengin içerik ve farklı öğrenim seçeneklerini, zaman ve mekân sınırlaması olmadan sunuyor. Dört farklı düzeyde sunulan eğitim paketleri Sermaye Piyasası Araçları, Ticaret Hukuku, Yatırım Araçları, Takas Saklama ve Operasyon İşlemleri, Muhasebe ve Finansal Raporlama, Finansal Yönetim ve Mali Analiz gibi pek çok alanda, sınavlara hazırlanma imkânı sağlıyor.

Enocta, SPK sınavı eğitim içeriklerinin değişen Sermaye Piyasası mevzuatına uygun hale getirilmesi ve zenginleştirilmesinde Akademi Eğitim ve Danışmanlık firmasıyla ortak çalıştı. Sınava hazırlanmak isteyenler artık Enocta’nın QuizGame uygulamasıyla, oyun oynayarak öğrenebilecek, mobil çözümlü soru bankalarıyla istediği yerden, hatta yoldayken bile, öğrenmeye devam edebilecek ve geniş kapsamlı deneme sınavlarıyla bilgisini test edebilecek.

Geniş kapsamlı deneme sınavlarının yanı sıra, QuizGame ile hazırlanmış bir soru bankası da sunan Enocta SPK Eğitimleri, farklı ihtiyaçlara yönelik 4 ayrı düzeyde, 60’dan fazla eğitim materyali sunuyor.

 

Leave a Reply