Etohum San Francisco Hızlandırma Programı’nı Açıyor

Türkiye’nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum, 17 Haziran’da San Francisco Toplantısı’nın üçüncüsünü gerçekleştirecek. Zorlu Etohum süreçlerinden başarıyla geçen Türkiye’nin gelecek vadeden 15 girişimi, bu kez teknolojinin ve internetin kalbi Silikon Vadisi’nde büyümek için ter dökecek.

ABD-Türkiye arasındaki potansiyel iş fırsatlarını ortaya çıkarmak ve Türkiye’nin yaratıcı girişimlerini dünyaya tanıtmak amacıyla düzenlenen Etohum San Francisco hızlandırma programının üçüncüsü, 17 Haziran’da Galvanize hızlandırıcısında yapılacak. Dünyanın önde gelen yatırımcıları tarafından Etohum’un eleme süreçlerinden geçerek seçilen 15 girişim, her iki ülkede faaliyet gösteren girişimcileri ekosistemin güçlü oyuncuları ile buluşturan toplantıda, büyüme aşamasındaki en önemli adımlarından birini atacaklar.

Etohum San Francisco Toplantısı’na katılma hakkı kazanan girişimcilere iki hafta boyunca ofis kullanımı, mentorluk alma ve dünyanın yüksek teknoloji merkezi Silikon Vadisi’ndeki önemli yatırımcılara sunum yapma imkanı tanınacak. 14 gün boyunca bölgenin en önemli mentorları tarafından eğitilecek olan girişimciler, bu sayede işlerini geliştirmenin ve küresel bir girişim olabilmenin püf noktalarını uzmanlarından öğrenecekler. İki haftalık eğitimin sonunda ise, Silikon Vadisi’nin en önemli yatırımcılarıyla tanışma fırsatı yakalayacak ve girişimlerine yatırım bulmaya çalışacaklar. Bu toplantı sonunda bir yatırım almaları, dünya çapında isimlerini duyurma açısından önemli bir adım olacak.

 

 

Leave a Reply