Fujifilm’in “Fotoğraf Dünyası” Photo&Digital 2015’te sergilendi

Fujifilm, fotoğrafçılık ve görüntüleme sektörlerine yönelik Türkiye’nin en büyük ticari fuarı olan Photo & Digital 2015 Fuarı’na katıldı. Fuar 2-5 Nisan tarihleri arasında profesyonel ve amatör binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Fujifilm, hızla gelişen fotoğrafçılık ve görüntüleme sektörlerine yönelik ürünlerini sergiledi. Fuarda Fujifilm yeni ürünleri, hizmetleri ve çözümlerini sunarak kamera ve fotoğraf ekipmanları meraklılarıyla buluştu.

Fujifilm’in, Photo & Digital 2015 Fuarı’ndaki standını ziyaret edenler, ürünlerin ve hizmetlerin temelini oluşturan yenilikleri bizzat deneyimleme fırsatı buldu. Ziyaretçiler, Fujifilm’in fotoğrafçılık dünyasına sunduğu yenilik ve imkanları da ilk kez inceleme fırsatı buldu.

DSCF8670

Türk pazarıyla tanıştırılan ve kısa sürede büyük ilgi gören Instax serisi fotoğraf makineleri ve rengarenk aksesuarlarının sergilendiği bölümler özellikle genç ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti. Çeşitli özelliklerdeki Fujifilm fotoğraf makinelerini test etme veya kendi makineleriyle deneme çekimi yapabilmelerine imkan sağlanan bölümünün en çok ilgi gören unsuru ise model olarak sergilenen BMW i8 model otomobil oldu.

 

 

Leave a Reply