İnternette TP-LINK ve Turkcell Superonline işbirliği

TP-LINK, Turkcell Superonline ile yeni bir işbirliği başlattı. Fiber internet müşterileri, TP-LINK’in yüksek hızlı menzil genişletici modeli RE200’ü Turkcell Superonline’dan alabilecek.

Dünya kablosuz ağ pazarının lideri TP-LINK, Türkiye’de önde gelen operatör ve servis sağlayıcı şirketlere de ürün temin ediyor. TP-LINK’in güçlü kablosuz ağ çözümlerini abonelerine sağlayan servis sağlayıcılar arasına Turkcell Superonline da dahil oldu. Fiber internet alanında Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcı şirketi olan Turkcell Superonline, fiber internet müşterilerine TP-LINK RE200 model menzil genişleticiyi sunacak.

RE200-L-1

Özellikle geniş ya da kalın duvarlar, ahşap kaplamalar bulunan ev ve ofislerde, kablosuz ağ sinyallerinin her yere ulaşması sorun olabiliyor. Bağlantı şekli nasıl olursa olsun bu tip yapılarda yaşanan kapsama alanı ihtiyacı, menzil genişletici ürünlerle kolayca çözülebiliyor. Modem/router’dan aldığı kablosuz ağ sinyalini, bulunduğu yerde tekrarlayarak aktaran menzil genişleticiler, kapsama alanı ihtiyacı bulunan fiber internet kullanıcıları için de en uygun çözüm olarak öne çıkıyor.

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, Türkiye’deki operatör ve servis sağlayıcılarla işbirliğine önem verdiklerini belirterek, “Türkiye’nin en önde gelen internet servis sağlayıcılarından Turkcell Superonline ile başlayan işbirliğimizi geliştirerek sürdürmeyi hedefliyoruz. Turkcell Superonline’ın ve müşterilerinin gereksinimi olan ağ ürünlerine sahip, büyük bir üreticiyiz. Bir model ile başlayan işbirliğimizin farklı ürünlerle ve artarak devam etmesini hedefliyoruz” diyor.

Ali Dinçer_TP-LINK y3

Müşterilerinin aldığı hizmet kalitesi yanı sıra abonelik boyunca yaşadıkları deneyimi artırmayı planlayan ve müşterilerinin her türlü sorunlarına farklı çözümler sunmayı amaç edinen Turkcell Superonline, menzil genişletici ile ışık hızında interneti evlerde müşterilerinin istediği yerlere taşıyacak. Turkcell Superonline fiber internet müşterilerine faturaya ek ödeme seçeneği ile 120 TL’ye sunacağı RE200 menzil genişletici ile müşterilerine yaşattığı ışık hızında fiber deneyimini geliştirmeyi ve modeminin kablosuz alanını genişletmek isteyen müşterilerine çözüm sunmayı planlıyor.

Fiber internet kullanıcılarının kapsama alanı TP-LINK ile genişliyor 

Turkcell Superonline_Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdü  r Yardımcısı_Meltem Şahin_2

Gerçekleşen işbirliği ile ilgili konuşan Turkcell Superonline Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Şahin ise şunları kaydetti: “Bir internet hizmet sağlayıcısı olmaktan öteye geçerek, yeni hizmet ve servislerle müşterilerimizin evlerinde en iyi deneyimi yaşamaları hedefimiz doğrultusunda TP-LINK ile bir işbirliğini gerçekleştirdik. TP-LINK’in RE200 ürünü ile başlayan bu işbirliğimiz ile müşterilerimizin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan, evde Wi-Fi kapsama alanını genişletiyoruz. Fiber internet sayesinde süper yaptığımız evleri, yeni ürün ve servislerle donatmaya devam edeceğiz.”

 

Leave a Reply