İş Zekasına Bakış Yeniden Şekilleniyor

Qlik’in Türkiye resmi distribütörü QlikView Türkiye, pazardaki son teknolojik gelişmeleri ve Qlik’in stratejilerini paylaşmak amacıyla 8-9 Aralık tarihleri arasında Wynham Hotel Levent’de QlikView Türkiye OEM Partner ve Qlik Sense Road Show etkinliklerini gerçekleştirdi. Etkinlikler kapsamında, ana firma Qlik ve QlikView Türkiye ekibi katılımcılara Qlik’in OEM bakış açısı, hizmet politikası hakkında bilgi verirken ,gerçekleştirilen canlı ürün demoları ve başarı hikayeleri ile Qlik ürünleri ile çok hızlı değişen piyasa koşullarına rağmen yakalanan başarılı sonuçlar katılımcılara aktarıldı.

Wynham Levent Hotel’de iki gün üst üste gerçekleştirilen etkinliklerin ilki olan QlikView Türkiye OEM Partner etkinliğine katılan OEM İş Ortakları adaylarına ;Qlik OEM yapısı ve çözümlerine katma değer sağlamak, yeni gelir kalemlerinin nasıl oluşturulacağı ve rekabette nasıl üstünlük sağlanabileceği konusunda QlikView Türkiye ve Qlik ekibinin ortak hazırladıkları sunumlar ve canlı demolar katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

İkinci gün dünya genelinde gerçekleştirilen Qlik Sense Road Show etkinlikler serisinin son ayağı olarak istanbul’da gerçekleştirilen etkinlik ile sona erdi. Qlik Sense Road Show kapsamında  geçen yıl lansmanı gerçekleştirilen mobil için özel tasarlanmış, mobil cihazlardan sadece izleme değil aynı zamanda rahatlıkla tasarım da yapabilen ve doğal etkileşime en yakın şekilde dokunmatik olarak kullanılabilen bir ürün olan Qlik Sense’e gelen son yenilikler ve Sense’in yetenekleri biraraya geldiğinde şirketlerin iş zekasına bakış açılarına nasıl yeniden şekillendiğini anlatan canlı demo ve sunumlar ile tanıtıldı. Etkinlikler katılımcıların aktif katılımı ile gerçekleştirilen interaktif bölüm ile sona erdi.

Leave a Reply