“MultiSMART Cloud server platformu ile tüm sunucu işlemleriniz tek panelde”

MultiSMART Cloud Hosting hizmetimiz için; farklı lokasyonlarda bulunan yüzlerce sunucunun servisini tek platformdan kullanmanızı sağlayan yeni nesil bir bulut çözümü diyebiliriz. MultiSMART Cloud Hosting Platformumuz ile kullanıcılarımız birbirinden farklı yapıdaki (Windows/Linux)sunucuları ihtiyaçlarına göre en optimum düzeyde kullanabilir. Web sitelerini farklı bir yapıda, e-maillerini farklı bir yapıda çalıştırabilirler, hatta kullanıcılarımız her subdomaini farklı farklı yapılarda çalıştırabilirler. MultiSMART Cloud Hosting Platformumuz ile kullanıcılarımıza web uygulamaları, veritabanı ve e-mailler için her zaman mükemmel seçimleri yapmalarına olanak sağlayan bir yapı sunuyoruz. MultiSMART Cloud Hosting hizmetimizin birçok farklı özelliği bulunmakta bunlardan birisi de Multi-IP özelliği, bu özellik ile domaininizi tercih ettiğiniz sunucu üzerindeki dilediğiniz IP adresi ile barındırabilirsiniz. MultiSMART Cloud Platform’un pek çok özelliği ile birlikte farklı IP adreslerinde barındırmak istediğiniz projeleriniz için yüzlerce seçenek sunuyoruz. MultiSMART Cloud Server Platformu adını verdiğimiz akıllı cloud server platformu ile tüm sunucu işlemlerini tek panelden yönetilmesini sağlıyoruz. MultiSMART Cloud Server Platform; sunucunuzu tek bir panelden yönetmenizi sağlayan Windows ve Linux işletim sistemi kurarak kullanabileceğiniz, tekrar kurulum ücretine gerek kalmadan, MultiSMART Panel üzerinden dilediğiniz zaman sunucunuzun işletim sistemini değiştirebileceğiniz, bu değişikliği yaparken de Markum.net sistem uzmanları tarafından hazırlanmış stabil sunucu şablonlarımızı kullanabileceğiniz ya da işletim sistemi dağıtımının imajı ile MultiSMART Panel üzerinden kendi isteğinize göre yapılandırabileceğiniz bir yapı sağlıyor. Gelecekte tüm sistemlerin cloud platformlarda çalışacağı öngörülüyor. Bugün Microsoft, Google, Amazon ve daha pek çok sektörün büyük oyuncusu gelecek için büyük cloud platformlar tasarladı. Veri güvenliği, performans, süreklilik, maliyet ve daha pek çok katman cloud platformları öne çıkaran başlıca özelliklerdir. Markum. net olarak bizler de MultiSMART Cloud Platform ile kullanıcılarımızı şimdiden geleceğe taşımaya hazırız. Bulut altyapısını altyapı firmaları, donanım firmaları, üreticiler kısacası bizler geliştiriyoruz. Sektördeki firmalar olarak bulut altyapı üzerinden kullanıcılarımıza cazip ve avantajlı hizmetler sağlama amacındayız ancak ülkemizdeki kullanıcılar yine de fiziksel altyapıya dair bir arayış ve bu altyapılara sahip olma eğilimi içerisinde. Bu tür talepleri olan kullanıcılara detaylı bir şekilde MultiSMART Cloud altyapımızı anlatarak MultiSMART Cloud Platformumuza yönlendirmeye çalışıyoruz. Yönlendirmelerimizin kabul edilmesi açısından yüksek başarıya sahibiz, bu başarının sırrı güncel teknolojiyi kullanıyor olmamızdan ziyade ürünümüzün piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslandığında ortaya çıkan özellikleri diyebiliriz.

Bulut altyapılarının kullanıldığı, kullanılabileceği sektörleri belirli bir çerçeveye sokmak, kısıtlamak mümkün değil. Herkes için avantajlı bir altyapı. Markum.net olarak uzun süredir bilişim teknolojileri alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Teknoloji ve altyapılar sürekli geliştiğinden bizler de sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Tabii bizler kendimizi geliştirirken müşterilerimizin de istekleri değişiyor, gelişiyor ve artıyor. Bu sayede de biz sürekli olarak kendimizi dinamik halde tutuyoruz. Sürekli gelişimimiz ve geçmişten gelen tecrübelerimizle müşterilerimize sağlıklı hizmet sunabiliyoruz. Müşterilerimize tecrübe ve titizlikle sunmakta olduğumuz hizmetlerimizin güvencesini ayrıca ISO/IEC 27001 sertifikasyonumuzu tamamlayarak bilgi güvenliği açısından belgelemek istiyoruz. Bu nedenle ISO/IEC 27001 çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz.
Hizmet alınması hususu firma ile müşteri arasında gerçekleşen bir olay. Aslına bakarsanız kimin neye ihtiyacı var ise, bunu kendisine uygun olan yerden almaktadır. Markum.net olarak biz MultiSMART Cloud Platformumuzda yer alan hosting ve server hizmetlerimizde ürünlerimizi çeşitlendirerek her ihtiyaca uygun ürünler tasarladık. Bu kapsamda beklentimiz ve müşterilerimizden gelen talepleri rahatça cevaplayarak, hizmet sunabiliyoruz. Zaten bulut altyapısının getirdiği esneklikte ürün çeşitliliğimizle birleşince hizmet sunamayacağımız kesim, kurum veya kuruluş olmadığını düşünmekteyim. Uzun süre emek vererek hazırladığımız cloud altyapımız ile iki seneye yakın bir süredir müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizden olumlu geri bildirimler almaktayız, müşterilerimiz önerileriile birlikte bizlere destek olmaktalar.
Kısacası bizim temelini atıp geliştirdiğimiz MultiSMART Cloud Platformumuzu müşterilerimizin katılımları, beklenti ve isteklerine göre şekillendirerek geliştirmekteyiz. İleriye dönük planlarımızda bu geliştirmeleri sürdürmek, değişen ve gelişen beklentilere göre MultiSMART Cloud Platformumuzu güncel tutmak bizim için öncelikli işlerden birisi. Ayrıca platformumuzu daha da genişletmek için müşterilerimize lokasyon seçeneği vermek istiyoruz. Üzerinde çalışmakta olduğumuz alt yapıyı tamamladığımızda müşterilerimiz sunucusunun hangi ülkede, hangi şehirde çalışacağını belirleyebilecek. Hizmet aldığı süre çerçevesinde farklı lokasyonlarda farklı sunuculara sahip olabilecek. MultiSMART Cloud Platformda yer alan MultiSMART Cloud Server ürünlerimizin özelliklerinden bazılarını paylaşmak istiyorum.
MULTISMART PANEL
MultiSMART Panel sayesinde basit ve kolay kullanımlı sunucu paneli sunuyoruz. Sunucu kurulumunu basit bir şekilde, birkaç dakika içerisinde MultiSMART Panel üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. MultiSMART Cloud Server altyapısı kapsamında mevcut sunucu şablonları ile hata riskini en aza indirerek kurulum yapılabilir ya da kişiselleştirilmiş ayarlara göre sıfırdan sunucu kurulabilir. Sunucu istenildiği zaman kaldırıp, tekrar kurulabilir. Tekrar kurulum sayesinde mevcut işletim sistemi Windows’tan Linux’a ya da Linux’tan Windows’a değiştirilebilir. Sunucu yönetimini kolaylaştıran MultiSMART Panel MultiSMART Cloud Platformumuzla birlikte tüm kullanıcılarımıza kolaylık sağlamaktadır.

MAAAA

 

MULTIPLATFORM
Sunucu işletim sistemini kullanıcılarımız istediği zaman değiştirebilir. MultiSMART Panel üzerinden istenilen zaman sunucu işletim sistemi değiştirilebilmekte. Bu değişikliği yaparken Markum.net Sistem Uzmanları tarafından hazırlanmış stabil sunucu şablonları kullanılabilir. Windows ve Linux dağıtımlarında her hangi bir ayrım ve ücret farkı olmadan tekrar kurulum yapılabilir.

MAAA
MULTITEMPLATE
Onlarca uygulama ve sunucu şablonları kolayca kurup kullanılabilir. Markum.net ekibi tarafından hazırlanmış uygulama ve sunucu şablonlarını kolayca kurup, kullanmaya başlanılabilir.Sunucu şablonu en ideal şekilde ekibimizce hazırlanmış ve kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. MultiSMART Cloud VDS ürünleriyle birlikte gelen MultiTemplate özelliği sayesinde saatler alan kurulum işlemlerini sadece birkaç tıklama ve birkaç dakikada tamamlamak mümkün.

MA

Leave a Reply