SimpliVity’nin Türkiye’de Platinum seviyesindeki ilk iş ortağı Proline

Proline Bilişim, ABD merkezli BT şirketi SimpliVity ile kurmuş olduğu stratejik iş ortaklığında Platinum Partner seviyesine yükselen ilk ve tek Türk şirketi oldu.

 

Proline, 2014 yılında iş ortaklığı yapmaya başladığı SimpliVity’nin sunucu, depolama ve ağ altyapılarını tek çatı altında buluşturan ürünü OmniCube’un Türkiye’deki satış ve kurulumunda göstermiş olduğu başarı nedeniyle Platinum Partner olmaya hak kazandı. Stratejik iş ortaklığı kapsamında Proline; SimpliVity’nin sunucu, depolama ve ağ altyapılarını tek çatı altında buluşturan ürünü OmniCube’un satışını ve kurulumunu üstleniyor. Proline, Haziran ayında da Simplivity’nin ürünü OmniCube’u kullanarak İstanbul’un en kalabalık ilçesi Bağcılar’da yaşayan vatandaşlara kesintisiz ve daha etkin hizmet sunmak isteyen Bağcılar Belediyesi’ne esnek ve performans odaklı bir BT mimarisi kazandırmıştı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Proline Satış Direktörü Bilginç Işık, “Proline olarak “Akıllı Güvenli Şehir Platformu (ISCP)” ürün ailemizdeki modern güvenlik çözümleri dışında, veri merkezi teknolojilerinde de trendleri analiz ederek müşterilerimize maliyet ve rekabet avantajı sağlayan çağdaş çözümler sunuyoruz. Proline olarak bu yeni trendin en güçlü temsilcilerinden SimpliVity ile kurmuş olduğumuz stratejik iş birliğini en üst seviyeye çıkarmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

SimpliVity Bölge Müdürü Tarcan Serdaroğlu ise konuyla ilgili “Proline ile birlikte kısa sürede özel sektör, kamu ve eğitim alanlarında hizmet veren kurumların bilgi teknolojileri alt yapılarını Omnicube cihazlarımızla basitleştirirken; performans, verimlilik ve tek bir noktadan yönetim avantajı sağlamış bulunmaktayız. Proline’ın Platinum iş ortağımız olarak bundan sonraki dönemde de başarılarının artarak devam edeceğine inanıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Leave a Reply