Toshiba Yeni Tasarlanmış 16 Adet Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinelerinin lansmanını yaptı

fotokopi

TOSHIBA TEC Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Elektromak Büro Makineleri San ve Tic. A.Ş ile Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makineleri için 7 yeni e-STUDIO serisini Türkiye pazarında satışına başlayacaktır.

Yeni MFP’ler üç farklı renkli kategoride toplam 7 model, iki farklı siyah beyaz kategoride toplam 9 model ile 2017 yılına giriş yapacaktır.

Yeni MFP modelleri doküman yönetimi ve iş akışınız içerisinde ihtiyacınız olabilecek farklı türlerdeki uygulamalardan baskı almanızı sağlayacak özellikler ile harmanlanmıştır. Intel® işlemciye sahip yeni yazılım içinde kullanıcı tarafından kişileştirilmiş tablet kullanıcı ara yüzü (UI), makine içine entegre edilmiş uygulamalar/aplikasyonlar, tek geçişte çift taraflı tarama yapabilen doküman besleyici(DSDF) Toshiba’nın yenilikçi ürün portföyüne eklenmiştir.

Güçlü çift çekirdekli Intel® Atom işlemci sayesinde optik karakter tanıma(OCR) gibi çoklu ve karmaşık işleriniz kolaylaşacak. Entegre Uygulama Platformu sayesinde Toshiba Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinelerini üçüncü parti yazılımlara kolayca entegre edilebilecek, bulut sistemlere bağlantı sağlayarak mekan gözetmeksizin istediğiniz yerden çalışabileceksiniz.

Toshiba’nın 9 inç tablet dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcılara daha pratik kullanımı deneyimi sunacaktır. En yeni e-BRIDGE Next kontrolü ile kullanıcının benzersiz iş akışı ihtiyaçlarını karşılayacak esnekliğe sahiptir.

Toshiba America İş Çözümleri Pazarlama Müdürü Bill Melo’ya göre
“Yeni e-STUDIO serisi Toshiba’nın bugüne kadar en yenilikçi ve sezgisel MFP’leridir. Teknoloji harikası ve kişiselleştirebilir yeni MFP’lerimiz bugünün karmaşık iş taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için farklı endüstrilerdeki müşteriler ile bizleri buluşturuyor”

e-BRIDGE teknolojisi, değişik ortam türleri için renk profillerinin ayarlanabilmesine izin verir ayrıca özel Pantone renkleri ile eşleşme sağlar. 300 sayfa kapasiteli tek geçişte çift taraflı tarama yapabilen doküman besleyici(DSDF) ile dakikada 240 sayfa tarama yapma özelliği kullanıcıların zorlu işlerini tamamlamasına yardım olur.

Toshiba’nın geliştirilmiş e-STUDIO modelleri daha dayanıklı ve güvenilir motor özeliği ile kesintisiz çalışma sağlayarak toplam sahip olma maliyetini azaltmaktadır. Sofistike mat siyah renklere sahip MFP’ler yenilikçi tasarımları ile modern çalışma ortamınızı tamamlayacaktır.

 

Leave a Reply