Vodafone’dan internete dönüşen dakikalar

Kurumsal müşterilerini yarının ihtiyaçlarına bugünden hazırlayarak verimliliklerini teknolojiyle artırmayı hedefleyen Vodafone’un yeni Dönüşen Tarifesiyle artık kurumsal müşteriler, ihtiyaçlarına göre dakikalarını internet olarak da kullanabiliyor. Türkiye mobil iletişim sektöründe bir ilk olan Dönüşen Tarifede bulunan her 1 dakika 1 MB olarak mobil internete dönüşebiliyor. Tarife içeriğini ister dakika ister internet olarak kullanan Vodafone’lu işletmeler, iletişim maliyetlerinde ek bir masraf yaratmadan tüm çalışanlarının gerektiğinde internet kullanabilmesini sağlıyor.

İşletmeleri yarının ihtiyaçlarına bugünden hazırlamak üzere Yarına Hazırım Platformu’nu geliştiren Vodafone, mobil iletişim sektöründe bir ilki daha hayata geçirdi. Vodafone’un yeni Dönüşen Tarifesiyle artık işletmeler işlerini takip etmek için mobil internete ihtiyaç duyduğunda, dakikaları internete dönüşüyor ve ekstra bir internet paketi almaya gerek kalmıyor.

Vodafone İş Ortağım’ın yeni Dönüşen Tarifesinde hiçbir sınır ve kısıtlama olmadan 1 dakika 1 megabayt internete eşit olarak sunuluyor. Abone akıllı telefonuyla tarifesindeki dakikalarını internet olarak kullanabiliyor. İşletmelerin maliyet kontrolünü yapabilmeleri için Vodafone İş Ortağım’ın tarifesinin yanında akıllı durma özelliği de veriliyor. Böylece istenirse Dönüşen Tarife duruyor ve ek paket almadıkça faturayı aşmıyor.

Vodafone İş Ortağım Dönüşen Tarife, dakikaları internet olarak kullanma özgürlüğü sunarken 21 milyon Vodafone’luyla sınırsız görüşme avantajı da sağlıyor. Tarifedeki dönüşen dakikalar harcandığında ve durma özelliği devreye girdiğinde bile Vodafone’lularla sınırsız görüşme kesilmiyor ve özgürce kullanılabiliyor.

Yeni kurumsal tarifede 45 TL’ye 1000 dönüşen dakika, 60 TL’ye 2000 dönüşen dakika ya da 75 TL’ye 3000 dönüşen dakika sunuluyor. 5 ve üzeri Red Business hat sahibi kurumlar 24 ay taahhütle yeni Vodafone İş Ortağım Dönüşen Tarifeyi %50 indirimle alabiliyor. Dönüşen dakikalar bittiğinde 5 TL’ye 500 dönüşen dakika alınarak her yöne dakika ya da internet olarak kullanım devam ediyor.

Vodafone_EnginAksoy

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, yeni tarife hakkında şunları söyledi:

“Vodafone olarak, Türkiye’de ‘dijital dönüşümün lideri’ olma vizyonumuzla, en yeni akıllı teknolojileri Yarına Hazırım Platformu’yla işletmelere sunuyoruz. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuz çerçevesinde kurumsal müşterilerimizin tamamının ekstra maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan mobil internet kullanarak verimliliklerini artırmasını hedefliyoruz. Bunu başarmak için sektörde bir ilki gerçekleştirerek 1 dakikanın 1 megabayt internete eşit olduğu yepyeni Dönüşen Tarifeyi kurumsal müşterilerimize sunuyoruz. Artık Dönüşen Tarifedeki tüm Vodafone’lu işletmeler sahip oldukları dakikaları isterlerse internet olarak kullanıp her an her yerden bilgi akışı sağlayarak iş süreçlerini takip edebilecek. Vodafone olarak kurumsal müşterilerimizin rekabette öne geçmesi için yeni çözümler sunmayı ve onlara avantaj sağlayan ilkleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.”

 

Leave a Reply